Слива "Озарк Примьер" у контейнері ДИПЛОЇДНА

Виробник: "Зелений Хутір"
Модель: 15842
Наявність: Є в наявності

  • 239.00 грн.


Доступні варіанти



Слива " Озарк" созревает конец июля. Плодоношение на 3-4 год. Морозостойкость отличная. Плоды массой до 110 гр, темно-бордового цвета с вкраплениями и восковым налетом. Косточка маленькая и хорошо отделяется. Мякоть сочная, нежная, кисло-сладкого вкуса, ароматная.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

1.Основні правила посадки рослин

По-перше, для посадки потрібно використовувати почвогрунт, в якому збалансовані пропорції з органічного і мінерального речовин. Бажано використовувати якісний грунт, який призначений для кожного певного виду рослин.

По-друге, велике значення для подальшого зростання і розвитку рослин надається характеристиці грунту. Грунт буває декількох видів: важка (глиниста), легка (піщана), кисла, лужна і суглинна. При копанні ям потрібно враховувати вид грунту, діаметр і обсяг кореневої системи.

І третій, чимало важливий момент, посадкова яма для хвойних і листяних дерев повинна бути не менше 60 - 80 см. Діаметром і глибиною 70 - 80. Готувати посадкову яму треба ретельно - це не отвір для коренів, а живильне середовище для рослини на довгі роки.

І останнє, рослини потрібно саджати вище на 5см від рівня землі, прикривши коріння землею та зробивши лунку .

После посадки рослини потрібно рясно полити з розрахунку 10 літрів на один саджанець.  

УВАГА! Правила посадки ЛОХИНИ –тут(лохина потребує особливих умов)    ВИНОГРАДУ- тут       ТРОЯНДИ - тут

2.Посадка рослин в контейнерах

Перше, що потрібно зробити при посадці рослини в контейнері - це видалити контейнер і оцінити стан кореневої системи. Саджанець може бути в контейнери не вкорінений, недавно поміщений в контейнер, який не має достатньо часу, щоб наростити нові коріння.Ці рослини поміщаються в посадкову яму зі всім грунтом в який нещодавно були посажені рослини, ні в якому разі не обтрушувати корінь!!!.

Посадка рослин в контейнерах, проводиться тим же методом, що і саджанців нещодавно висаджених. Однак, якщо рослина перебувала в контейнері занадто довго і коріння переплелися, то необхідно їх розплутати, а по краях земляного кома зробити вертикальні розрізи. щоб викликати новий ріст коренів, які будуть правильно зорієнтовані.

3.Посадка рослин з грудкою

Майже всі великі дерева і чагарники садять з грудкою, який загорнутий в мішковину, вона біорозкладається, але часто поверх мішковини кому буває загорнутий в металеву сітку. Верхню частину металевої сітки потрібно зняти в момент посадки. Важливо стежити за рівнем кореневої шийки при посадці. Коренева шийка для більшості рослин, повинна бути на висоті 5-7 см. вище поверхні грунту. Якщо рослина посаджено занадто глибоко, то коренева шийка буде засипана, і саджанець може "задихнутися". Важливо вносити мінеральні добрива, стимулятори роста по типу «Радіфарм» які простимулюють роботу кореневої системи. Після засипки ям, по її зовнішній стороні роблять пристовбурні кола.

4. Внесення добрив

Основні поживні речовини, необхідні для росту і розвитку рослин, що вносяться при посадці рослин - азот, фосфор і калій - вносять у вигляді добрив. Всі добрива діляться на мінеральні, органічні і з вмістом мікроорганізмів. Органічні добрива добре розчиняються, збагачують грунт поживними речовинами і перегноєм, покращують її властивості і структуру, а також активізують життєдіяльність потрібних мікроорганізмів.

До органічних добрив відносяться: гній, пташиний послід, компост, деревну тирсу. Гній містить всі корисні елементи необхідні для здорового розвитку рослин. Ніколи не слід вносити свіжий гній. Норма внесення: один раз в два роки з розрахунку 5 - 6 кг. на 1 кв. м. Для внесення в грунт більше підходить перепрілий гній великої рогатої худоби. Курячий послід і рідкий гній підходять для приготування рідкої підгодівлі. Деревна тирса використовують для поліпшення пухкості грунту.

Мінеральні добрива діляться на азотні, калійні і фосфорні. В азотних добривах в легкодоступною для рослин формі знаходиться один з найголовніших елементів живлення - азот. Надлишок його в грунті негативно впливає на здоров'я людини і тварин, тому необхідно строго дотримуватися рекомендацій по використанню. До найпоширеніших універсальним азотних добрив відносяться аміачна селітра і сечовина. Ці добрива засвоюються рослинами поступово, тому застосовувати їх краще навесні.

Азотні добрива позитивно впливають на зростання і розвитку рослин. Калійні і фосфорні добрива підвищують стійкість до морозів, посухи. Найпоширенішими добривами для осіннього застосування є хлористий калій і сірчанокислий калій. Вносити їх потрібно в грунт при перекопуванні восени і якомога глибше, тому що фосфор малорухомий. Суперфосфат вносять з додаванням перегною для більшої ефективності. Це добриво швидко діє і добре всмоктується корінням.

Зола містить в собі калій і фосфор, є доступним засобом. Зберігати її потрібно в сухому місці, щоб калій не вимивався.

5. Догляд за рослинами

У перший рік після посадки дерева і чагарники потребують своєчасного догляду. При пересадці рослини відчувають стрес, коренева система травмується.

У перші кілька місяців після посадки необхідний інтенсивний полив, до повного зволоження коренів. У жарку пору поливи збільшують до трьох разів на тиждень.

Розпушування рекомендується проводити відразу після поливу. Ця операція сприяє доступу кисню до кореневої системи.

Прополка обов'язкова в процесі догляду. Бур'яни заважають розвитку рослин, віднімають дорогоцінну вологу і поживні речовини. Прополка повинна проводитися протягом всього сезону в міру необхідності.

Сучасні методи боротьби з будь-якими захворюваннями, полягає в своєчасному виявленні вогнищ захворювань і проведенні профілактичних щорічних обприскувань рослин фунгіцидами та інсектицидами.



"> слива, ранняя слива