Ландшафтне проектування

Ландшафтне проектування - важлива частина процесу створення красивого і в той же час функціонального простору на Вашій ділянці. Основне завдання ландшафтного проектування-зробити красиву, унікальну і доглянуту територію для комфортного проведення часу.

Етапи ландшафтного проектування:

-предпроектние роботи:

• виїзд на ділянку (обмір / геодезія),

• бесіда з замовником (складання завдань на проектування),

• аналіз грунту,

• збір інформації про існуючі будівлях, МАФ, дренажної системи, озелененні (чим більше відомостей на попередньому етапі, тим точніше буде виконано проектування ділянки).

-ескізное проектування:

Дизайнер обговорює вибрані концепції з замовником, уточнює їх, конкретизує загальні планувальні рішення, які використовуються виражальні засоби. На основі цієї інформації складають ескізний проект. При підготовці ескізів визначають склад проекту, розробляють загальні креслення (основа для генплану), виконують візуалізацію. Готові ескізи дозволяють оцінити, як буде виглядати ділянку, яку він матиме функціональність.Підготовка робочої документації:

 На основі обраного ескізу розробляють робочу документацію. Таку розробку виконують поетапно.

Генплан.Основний креслення, на якому зазначають межі ділянки, розташовані на ньому капітальні будівлі та споруди, плановані об'єкти озеленення та благоустрою. Генеральний план може супроводжувати 3D візуалізацію.

Креслення .Доповнює генеральний план, являє розміри об'єктів на території, відстані між ними, схематично зображує всі елементи в складі проекту. План майданчиків і тротуарів. Окремий блок документації. Креслення позначають розташування і кордон та доріжок, Майданчиків, під'їзних шляхів. Їх доповнює опис конструкцій одягу дорожніх покриттів.

Вертикальне планування. Документація по висот об'єктів на ділянці. Визначає вимоги до вирівнювання і профілювання грунту, до висоти елементів озеленення і благоустрою (живоплотів, дерев, альтанок та ін.).

Проекти інженерних систем. Документація по влаштуванню дренажу, зливової каналізації, Системи автополиву, вуличного освітлення. У складі - графічні плани, креслення, технічні вимоги, опис матеріалів, обладнання, комплектуючих.

Дендроплан. Графічний план озеленення. На кресленнях зазначають існуючі цінні рослини, які потрібно зберегти, малоцінні рослини (підлягають видаленню), рослини, які будуть садити на ділянці. Дендроплан - розгорнутий розділ проектної документації, в який включають перечетную відомість наявних рослин, опис та вимоги до посадкового матеріалу, інформацію про порядок роботи з озеленення.

Додаткова документація. Містить інформацію щодо вимог до облаштування водойм, містків, спортивних майданчиків, барбекю з вогнищем, інших споруд. Кошторисна частина. Розділ, в якому перераховуються і описуються використовувані матеріали, комплектуючі, саджанці, Готові конструкції та обладнання. У кошторисі наводиться список робіт, які потрібні для реалізації проекту, вказуються їх ціни. Розрахунки в кошторисі обґрунтовують витрати на благоустрій та озеленення. В цьому розділі розраховується загальна вартість робіт і матеріалів.

План організації робіт. Визначає черговість, порядок і терміни проведення робіт із зазначенням точних дат, вимоги з постачання об'єкта спецтехнікою, посадковим матеріалом та ін.

Компанія «Зелений Хутір» виконує ландшафтне проектування в описаному порядку, Київ, Бориспіль, Київська область. Можливе проведення окремих етапів робіт (проектування та інженерних систем, Малих архітектурних форм, підготовка ескізів і т.п.). Розробка проектної документації проводиться з дотриманням актуальних будівельних норм, правил землекористування, існуючих для конкретної території обмежень.